Erasmus+

Erasmus+

Erasmus+ je nový vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže. Je nástupcem Programu celoživotního učení, programu Mládež v akci a dalších.

Web programu

Uzávěrka přihlášek na mezinárodní školení Entreprise - the Next Generation

Školení se zaměřuje na prozkoumávání klíčových kompetencí v oblasti podnikavosti a poskytuje prostor pro porozumení proč se podnikatelský duch stává tak důležitým v naší společnosti.

Záměrem školení je poskytnout účastníkům prostor a nástroje k prozkoumání kompetencí z různých úhlů pohledu, vyjasnit si jejich vlastní porozumění tématu a vybavit je praktickými nástroji a metodami práce s mládeží v oblasti podnikavosti a iniciativy.

Termín a místo: 23. - 29. 5. 2014, Skotsko

Kdo se může zúčastnit: pracovníci s mládeží, mladí lídři, učitelé hledající inspiraci, jak zahrnout podnikání do jejich práce, studenti, zaměstnanci úřadů práce či jiných institucí, které pomáhají mladým lidem hledat práci

Náklady: ubytování a stravu hradí plně hostitelská organizace. Dopravu zpětně proplácí ČNA Mládež ve výši 80% skutečných nákladů. Podmínky účasti na školení programu Mládež v akci si můžete pročíst v Pravidlech a podmínkách.

Další informace o školení naleznete na internetových stránkách SALTO.

Přihlašovat se můžete pomocí elektronické přihlášky do 13. dubna 2014.

S případnými dotazy o školení se můžete obracet na Petru Vymětalíkovou (petrav[zavinac]mladezvakci.cz, 221 850 913).

Termín: 13. 4. 2014 23:59

Zpět na detail programu