Erasmus+

Erasmus+

Erasmus+ je nový vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže. Je nástupcem Programu celoživotního učení, programu Mládež v akci a dalších.

Web programu

Seminář Sport v programu Erasmus+

Náplní semináře bude představení možností čerpání finanční podpory na projekty se sportovní tematikou v programu Erasmus+. Své příspěvky přednesou zástupci DZS (Dům zahraniční spolupráce), kteří představí různé možnosti zapojení se do evropského programu Erasmus+. Naším hostem bude hodnotitelka centralizovaných projektů, která se zaměří na kvalitu projektů Erasmus+ z pohledu hodnotitele. Kromě toho bude také možné seznámit se s úspěšnými předkladateli, kteří budou prezentovat své projekty a mohou tak být inspirací pro ostatní. 

Seminář je určen především zástupcům sportovních klubů, studentských klubů, organizací a firem, působících v oblasti sportu a nabízejících fyzické aktivity pro všechny věkové kategorie, ale také školám a jiným vzdělávacím institucím. 

Začátek akce: 15. 11. 2017 09:30

Konec akce: 15. 11. 2017 15:00

Kapacita: 180

Zpět na detail programu