Erasmus+

Erasmus+

Erasmus+ je nový vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže. Je nástupcem Programu celoživotního učení, programu Mládež v akci a dalších.

Web programu

Tematický monitoring "Touha poznávat"

Dům zahraniční spolupráce pořádá konferenci na téma "Touha poznávat", která monitoruje mezinárodní vzdělávací projekty programu Erasmus+.

Cílem konference je především monitorovat běžící projekty, které se realizují v rámci programu Erasmus+. Na akci zazní odborné příspěvky na téma konference a účastníci budou mít možnost zapojit se do diskuze s řešiteli mezinárodních projektů. Odpolední část programu bude zaměřena na tematické workshopy věnující se tématu společenské odpovědnosti organizace v projektech Erasmus+.

Konference může být přínosná a inspirativní pro řešitele mezinárodních vzdělávacích projektů, pro pedagogické pracovníky na všech úrovních, pro pracovníky ministerstev a místních samospráv a dalším, kteří se chtějí dozvědět více o programu Erasmus+ a výsledcích mezinárodní spolupráce v oblasti formálního i neformálního vzdělávání.

Konference je přístupná zdarma všem řádně registrovaným účastníkům. Registrační formulář naleznete níže na stránce. V rámci registračního formuláře vyplňte prosím také, o který z odpoledních workshopů máte zájem.

Je možné si vybrat z workshopu zaměřeného na téma Vzdělávací projekty a ekologie a Efektivní využívání finančních prostředků v projektech Erasmus+.

 

Místo konání:

 

IRIS HOTEL EDEN
Vladivostocká 1540/2
100 00 Praha 10

Začátek akce: 16. 6. 2016 10:00

Konec akce: 16. 6. 2016 15:30

Kapacita: 100

Ke stažení

Jméno souboru Typ souboru Vloženo Velikost
Tematický monitoring_predběžný program.pdf PDF 24.05.2016 325317 B

Zpět na detail programu