Evropský sbor solidarity

Evropský sbor solidarity

Cílem Evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti. Díky tomu získají cenné zkušenosti inspirující k dalšímu rozvoji a osobnímu růstu.

Vytvoř SOLID(ár)NÍ PROJEKT

Vidíš ve svém okolí něco, co by stálo za to zlepšit? Rád/a bys udělal/a něco, co by mělo pozitivní dopad i na lidi kolem tebe? Máš nápad, ale nevíš, kde sehnat finance? Je ti mezi 17 - 30 lety?

Tak 23. - 25. srpna přijeď na školení o Solidárních projektech, kde ti tvůj nápad pomůžeme uskutečnit.  

sfha.jpg

Školení se uskuteční v termínu od 23. do 25. srpna 2019

Přihlásit se můžeš nejpozději do 1. srpna 2019

Facebooková skupina zde

Co je to Solidární projekt: Jedná se o projekt iniciovaný nejméně 5-ti mladými lidmi ve věku 18 - 30 let, kteří chtějí pozitivně ovlivnit své okolí, posílit vzájemné porozumění místní komunity, podpořit lokální občanský rozvoj a inspirovat i ostatní okolo sebe. Solidární projekt může trvat 2-12 měsíců a přesto, že se zaměřuje na vaši místní komunitu, měl by mít i přidanou evropskou hodnotu. 

Jak je Solidární projekt financován: Solidární projekt je financován pod hlavičkou nového programu Evropský sbor solidarity. O financování můžeš žádat 3x ročně, první termín je 1.10.2019. V rámci projektu je pokryta organizace vašeho projektu, koučování a další nezbytné náklady. 

Na co se můžeš těšit:

- Dozvíš se, jak převést tvůj nápad do projektové žádosti.
- Naučíš se řídit projekt a starat se o finance.
- Zjistíš, kdo je kouč a jak ti v projektu může pomoci.
- Potkáš další mladé inspirativní lidi, kteří třeba mohou jít do projektu s tebou.

Školení je plně hrazené z prostředků EU (ubytování, stravné i 100% cestovného). Podmínkou účasti je 100% účast po celou dobu školení.

Uzávěrka přihlášek: 1.8.2019 PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO UZAVŘENO

 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS

Místo konání:

Místo konání: Kolín

Začátek akce: 23. 8. 2019 17:00

Konec akce: 25. 8. 2019 16:00

Kapacita: 30

Zpět na detail programu