Novinky

Je vám 18 až 30 let a víte, kam by se měla Evropa ubírat? Zpracujte svoji vizi v eseji nebo videu a vyhrajte cestu do Bruselu.

Z šetření vyplývá, že 97 % absolventů doporučuje studium na českých vysokých školách.

Akce, která se uskutečnila v prostorách Stálého zastoupení České republiky při EU, přilákala více než 50 účastníků.

Do Prahy se sjeli studenti odborných škol, aby sdíleli svoje zkušenosti s programem Erasmus+. 

Statistiky

Publikace

 • Publikace představuje projekty, které bylyv letošním roce oceněny Evropskou jazykovou cenou Label. Toto ocenění je každoročně udělováno výjimečným a inovativním projektům v oblasti jazykového vzdělávání s cílem podporovat nové aktivity v této oblasti a šířit je mezi odbornou veřejností.
  Zobrazit (PDF 1 635 kB)
 • Jak zapojit účastníky s omezenými příležitostmi do mezinárodních vzdělávacích projektů?
  Zobrazit (PDF 241 kB)
 • Již počtvrté v řadě vám předkládáme sborník výjimečných počinů na poli mezinárodního vzdělávání, které se v českém prostředí urodily za poslední rok. Již tradičně jsme vybrali ty nejlepší z projektů spolupráce, výjezdů, dobrovolnictví a dalších aktivit v sedmi programech a sítích, které Dům zahraniční spolupráce spravuje, a nechali odbornou porotu posoudit, které z nich si zaslouží Cenu DZS za mimořádný přínos českému vzdělávání. Na následujících stránkách vám představujeme nejen vítěze, ale celkem 66 úspěšných projektů organizací, institucí i výjezdů jednotlivců, neboť věříme, že i jejich aktivity si zaslouží vaši pozornost.
  Zobrazit (PDF 20 192 kB)
 • Průvodce řízením diverzity pro organizace zabývající se mezikulturní prací s mládeží.
  Zobrazit (PDF 5 636 kB)

Mezinárodní studie