Novinky

Nový inkluzivní formát doplňuje oblíbenou soutěž DiscoverEU. Umožní vycestovat mladým lidem s omezenými příležitostmi.

22 českých vysokých škol se představí na největším evropském setkání zaměřeném na internacionalizaci vysokého školství.

Organizace a neformální skupiny mladých lidí mají příležitost předkládat svoje projektové žádosti do 4. října.

O podporu projektů nebo o akreditaci mohou organizace žádat během října.

Statistiky

Publikace

 • Staňte se průkopníky v zavádění programů neformálního vzdělávání do systému formálního vzdělávání a vystupujte jako inovativní a moderní instituce, která chce svou práci internacionalizovat.
  Zobrazit (PDF 343 kB)
 • Publikace představuje projekty, které bylyv letošním roce oceněny Evropskou jazykovou cenou Label. Toto ocenění je každoročně udělováno výjimečným a inovativním projektům v oblasti jazykového vzdělávání s cílem podporovat nové aktivity v této oblasti a šířit je mezi odbornou veřejností.
  Zobrazit (PDF 1 635 kB)
 • Jak zapojit účastníky s omezenými příležitostmi do mezinárodních vzdělávacích projektů?
  Zobrazit (PDF 241 kB)
 • Již počtvrté v řadě vám předkládáme sborník výjimečných počinů na poli mezinárodního vzdělávání, které se v českém prostředí urodily za poslední rok. Již tradičně jsme vybrali ty nejlepší z projektů spolupráce, výjezdů, dobrovolnictví a dalších aktivit v sedmi programech a sítích, které Dům zahraniční spolupráce spravuje, a nechali odbornou porotu posoudit, které z nich si zaslouží Cenu DZS za mimořádný přínos českému vzdělávání. Na následujících stránkách vám představujeme nejen vítěze, ale celkem 66 úspěšných projektů organizací, institucí i výjezdů jednotlivců, neboť věříme, že i jejich aktivity si zaslouží vaši pozornost.
  Zobrazit (PDF 20 192 kB)

Mezinárodní studie