Zapojte se do oslav Erasmus Days. Registrace byla spuštěna

LuRy, DZS

Erasmus+

Podělte se o vaše zážitky a zkušenosti z projektů Erasmus+. Oslavy Erasmus Days proběhnou v říjnu, registrovat se můžete již nyní!

Realizujete, nebo jste v nedávné době dokončili vzdělávací projekt s finanční podporou programu Erasmus+? Podělte se o vaše zkušenosti a zážitky s ostatními. Zorganizujte akci pro vaši instituci nebo pro veřejnost a zapojte se do celoevropských oslav Erasmus Days, které letos proběhnou ve dnech 14. - 16. října.

Vaši akci můžete registrovat už dnes na stránkách www.erasmusdays.eu.

Cílem oslav Erasmus Days je zviditelnit projekty realizované v rámci Erasmus+ a informovat o pozitivním přínosu tohoto programu pro všechny zapojené. Pro organizátory akcí je to příležitost sdílet dosažené úspěchy a zkušenosti s kolegy, účastníky i širokou veřejností.

Kdo se může zapojit?

Přihlásit se mohou všechny typy škol od mateřských po vysoké, neziskové organizace zaměřené na vzdělávání mládeže nebo dospělých, úřady, firmy a další instituce, které v letošním roce realizují projekt s finanční podporou programu Erasmus+, nebo které ho dokončily v roce 2020. Stačí vyplnit online formulář na stránkách www.erasmusdays.eu. Všichni organizátoři v České republice, kteří se registrují do 15. září, získají od DZS balíček promo předmětů a promo materiálů. Další podrobnosti najdete na našem webu.

 

Úspěšný rok 2020

Loňský ročník Erasmus Days byl i přes pandemii covid-19 nadmíru úspěšný. Do oslav se zapojilo rekordních 84 zemí a registrováno bylo přes 5000 akcí, v České republice se jich konala zhruba stovka. Většina akcí proběhla online nebo kombinovaně.  Zapojila se i celá řada mimoevropských zemí včetně Thajska, Egypta, Indie, Hondurasu nebo Mongolska. Přečtěte si závěrečnou zprávu francouzské národní agentury, která celou kampaň koordinuje.

Erasmus Days 2021