Termín výzvy pro Projekty mobility osob o týden prodloužen. Nepropásněte květnové termíny v novém Erasmus+

MB, DZS

Erasmus+

Blíží se termíny výzev pro Projekty mobility osob (KA1) a Partnerství pro spolupráci (KA2). Výzva pro KA1 prodloužena do 18. 5.

Pozor: Výzva pro Klíčovou akci 1 prodloužena do 18. května! 

Již jen do 18. května (původně jen do 11. května, ale termín se o týden posunul) máte možnost předkládat žádosti do Klíčové akce 1: Projekty mobility osob, a to ve všech oblastech vzdělávání: školní vzdělávání, mládež, odborné vzdělávání a příprava, vysokoškolské vzdělávání a vzdělávání dospělých.

20. květen je nejzazším termínem pro předložení žádosti o podporu projektu v Klíčové akci 2: Partnerství pro spolupráci. Tento termín je platný opět pro všechny sektory vzdělávání.

Všechny informace o projektech, včetně kontaktů na naše odborné referenty v případě vašich dotazů, najdete na stránce programu. Termíny výzev pro všechny klíčové akce v roce 2021 naleznete v tomto přehledu. Evropská komise zveřejnila příručku programu, formuláře žádostí a také plný text výzvy se všemi podmínkami, které musejí žadatelé splnit.

Nevíte si rady, jak postupovat při předkládání žádosti o podporu projektu? Seznamte se s celým procesem krok za krokem v našem návodu.

Nový termín výzvy 2021