Online konference v oblasti školního vzdělávání SchooLink 2020

Dům zahraniční spolupráce Vás srdečně zve na historicky první ročník konference SchooLink v oblasti školního vzdělávání. Konference proběhne kompletně online ve dnech 3. - 4. prosince 2020.  Nabídne nový prostor pro sdílení informací a výměnu zkušeností. Zaměří se na dopad internacionalizace na výuku v českých školách a na inovativní trendy ve vzdělávání. Prezentace hlavních řečníků doplní řada praktických workshopů. Konferenci pořádá Dům zahraniční spolupráce pod záštitou MŠMT.

Jako hlavní řečníci vystoupí Anne Gilleran, působící v organizaci European Schoolnet, a Ondřej Neumajer, který se zabývá inovacemi ve vzdělávání, účelným využíváním digitálních technologií a vzdělávací politikou směřující k celospolečenské změně. 

Jak se konference zúčastnit?

Konference proběhne kompletně online a účast je zcela zdarma. Nejprve se musíte zaregistrovat.

Po registraci dostanete na Vaši e-mailovou adresu unikátní odkaz, který Vás zavede do online prostředí konference. Zde si budete moci prohlédnout program, vybrat si z nabídky workshopů a přečíst si medailonky hlavních řečníků a prezentujících. Společné části programu konference budou nahrávány, průběh workshopů však nikoliv.

Další informace, včetně programu a medailonků hlavních řečníků najdete na oficiálních stránkách konference.

Komu je událost určena
  • Učitelé a zaměstnanci škol
  • Odborníci ve vzdělávání