Podělte se o vaše zážitky a zkušenosti z projektů Erasmus+. Zapojte se do oslav Erasmus Days

LuRy, DZS

Erasmus+

Online registrace bude spuštěna 9. května na Den Evropy.

Erasmus Days 2022

Realizujete nebo jste v nedávné době dokončili projekt s finanční podporou programu Erasmus+? Podělte se o vaše zkušenosti a zážitky s ostatními. Zorganizujte akci pro vaši instituci nebo pro veřejnost a zapojte se do celoevropských oslav Erasmus Days, které letos proběhnou ve dnech 13. – 15. října. Vaši akci můžete registrovat od 9. května na webu erasmusdays.eu.

Podívejte se, jak probíhal minulý ročník

Co je smyslem oslav?

Cílem oslav Erasmus Days je zviditelnit projekty realizované v rámci programu Erasmus+ a informovat o jeho přínosech. Pro organizátory akcí je to příležitost sdílet dosažené úspěchy a zkušenosti s kolegy, účastníky projektu, novými zájemci i širokou veřejností. V neposlední řadě lze podle online mapy na webu erasmusdays.eu zjistit, jaké akce se konají jinde ve světě.

Kdo se může zapojit?

Do oslav se můžou zapojit organizace, které v letošním roce realizují projekt s finanční podporou programu Erasmus+ nebo ho dokončily v roce 2021. Stačí vyplnit online formulář na stránkách erasmusdays.eu. Všichni organizátoři v České republice, kteří se registrují do 9. září, od nás získají balíček promo předmětů a promo materiálů. Více zjistíte v naší infobrožuře

Úspěchy minulých let

V roce 2020 poznamenala oslavy Erasmus Days pandemie covid-19. Většina akcí proběhla online nebo kombinovaně. I přesto byl tento ročník nadmíru úspěšný. Zapojilo se rekordních 84 zemí a registrováno bylo přes 5000 akcí. Loni se už mnoho akcí konalo opět fyzicky a jejich počet vzrostl na 5670 (u nás 124).