Konference SchooLink startuje tento týden. Registrace je stále otevřena

Tentokrát se setkáme v Ostravě. Zaměříme se na vzdělávání dětí ve věku 3–11 let.

Schoolink web

Letošní ročník nese podtitul Učíme (se) společně, mezinárodně a digitálně a je zaměřen na vzdělávání dětí ve věku 3–11 let. Konference, která se koná 4.–5. 11., je proto vhodná zejména pro učitele a ředitele mateřských a základních škol. Zúčastnit se mohou ale i další zájemci. Stačí se pouze registrovat.

V úvodu vystoupí Dana Pražáková z České školní inspekce, která se zaměří na aktuální výzvy ve vzdělávání dětí předškolního a raného školního věku. Následně se účastníci zapojí do různých workshopů a diskusních fór podle svého výběru. Jejich přehled najdete na webu schoolink.cz

Účastníci, kteří mají sami dobré zkušenosti z oblasti digitalizace, inkluze nebo mezinárodního vzdělávání, se podělí s ostatními v našem INSPIROMATU.

Program Schoolink 2022
Program letošního ročníku.

Letos konferenci pořádáme v nově zrekonstruovaném kulturním domě Poklad, které je centrem společenského dění v Ostravě-Porubě. Registrovaným účastníkům nabízíme také možnost ubytování v Quality Hotel Ostrava City a do DK Poklad je dopravíme autobusy. Registrace bude otevřená do naplnění kapacity, přičemž nabídka ubytování je omezená.  

Konference se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) a Moravskoslezského kraje.