Zbývá měsíc do začátku oslav Erasmus Days. Překonáme loňský rekord akcí?

Podělte se o vaše zážitky a zkušenosti ze zahraničních výjezdů či mezinárodních projektů, a přidejte se k oslavám.

Erasmus days

Realizujete, nebo jste v letošním roce dokončili vzdělávací projekt s finanční podporou programu Erasmus+? Zapojte se do celoevropských oslav Erasmus Days a podělte se o vaše zkušenosti a zážitky s ostatními. Letošní oslavy potrvají šest dní, a to od 9. do 14. října. Registrujte svou akci na webu erasmusdays.eu ještě dnes. Na těchto stránkách naleznete i přehlednou mapku všech akcí, které se konají jinde ve světě. Můžete se jimi nejen inspirovat, ale třeba i s organizátory navázat spolupráci.

Oslavy Erasmus Days se konají již od roku 2017. Česká republika se připojila o rok později. Loni se u nás konalo 145 akcí, čímž jsme se zařadili mezi deset nejaktivnějších zemí z 58 zapojených. Celkem se konalo na 6300 akcí. Další zajímavosti si můžete přečíst v anglické ročence, kterou vydala francouzská národní agentura, hlavní koordinátor Erasmus Days.

Aktuálně je v České republice naplánováno téměř 130 akcí, což je největší počet v celé Evropě i světě hned po Francii. Více informací o tom, jaký typ akce můžete zorganizovat, zjistíte na našem webu, kde také najdete podrobnou infobrožuru.