Konference Umění žít spolu 2021: Digitální džungle

Srdečně vás zveme na pátý ročník konference Umění žít spolu pro mladé lidi, kterou organizuje Evropský sbor solidarity. Konference proběhne 19.- 20. února. kompletně online.

Téma letošního ročníku zní Digitální džungle. Zaostřeno tedy bude na témata jako je digitální hygiena, fake news nebo podcasty. Dvoudenní konference nabídne panelovou diskuzi a praktické workshopy.

V panelové diskuzi vystoupí řada zajímavých hostů a odborníků z digitální branže. Například student Gymnázia Jana Keplera Matyáš Boháček, který vyvíjí mobilní aplikaci bojující proti šíření fake news. O důležitosti digitální hygieny vás pak přesvědčí autorka projektu Replug me Karolína Presová. Na konferenci vystoupí také lektor David Svoboda, který působí mimo jiné na známé platformě TEDx Prague. Těšit se můžete také na Zuzanu Kašparovou a Terézii Ferjančekovou, které se ve svém odvážném podcastu Vyhonit ďábla věnují otázkám sexuality a tělesnosti.

Celý program najdete na stránkách konference, kde se můžete i bezplatně registrovat. Nejaktuálnější informace najdete také ve facebookové události konference.

 

Komu je událost určena
  • Mládež