European Schoolnet

European Schoolnet

Sdružení European Schoolnet (EUN) podporuje zavádění digitálních technologií do vzdělávání, využívání nových výukových metod (zejména v oblasti matematiky a přírodních věd) a spolupráci škol v Evropě.

Web programu

Národní konference SCIENTIX

Národní konference SCIENTIX pro učitele matematiky, přírodovědných a technických předmětů

Cílem Národní konference SCIENTIX je propagace inovativní a badatelsky orientované výuky matematiky, přírodovědných a technických předmětů formou praktických workshopů, které přináší zkušenosti a inspiraci ze zajímavých národních i evropských projektů. Konference je pořádána v rámci projektu Evropské komise Scientix II www.scientix.eu.

Konference je určena především učitelům základních a středních škol, kteří vyučují matematiku, přírodovědné a technické předměty, a dále také odborníkům, kteří se oblastí inovace výuky matematiky, přírodovědných a technických předmětů zabývají.

Program konference bude probíhat formou praktických workshopů, na kterých si účastníci sami zkusí nejrůznější inovativní výukové metody v praxi. Je naším cílem, aby si každý učitel z konference odnesl konkrétní inspiraci pro svou výuku. Kapacita konference je cca 90 osob a účastníci tak budou mít možnost se vzájemně seznámit s kolegy z jiných škol.

 

Program ke stažení ZDE a registrace ZDE.

Začátek akce: 13. 6. 2014 12:42

Konec akce: 14. 6. 2014 12:42

Zpět na detail programu