Výroční setkání Evropského sboru solidarity 2022

Milí dobrovolníci, solidárníci a koordinátoři,
přijďte s námi oslavit 5. výročí Evropského sboru solidarity do Prahy!

Výroční setkání se uskuteční 4. a 5. listopadu 2022, a to v designových prostorách hotelu Mama Shelter.

Ať už jste dobrovolničili, realizovali solidární projekt, nebo koordinujete dobrovolníky, je to pro vás skvělá příležitost, jak se seznámit s novými lidmi a načerpat inspiraci.

Letos navíc oslavíme výročí 5. let existence našeho programu, a to v rámci doprovodného programu: večer v pátek 4.11. Můžete se těšit na DJ, raut, fotokoutek, fotbálek a další překvapení v prostorách Garden baru hotelu Mama Shelter.

PROGRAM PRO ex-DOBROVOLNÍKY A REALIZÁTORY SOLIDÁRNÍCH PROJEKTŮ:
Začínáme v pátek 4.11. v 16:00 seznámením s dalšími realizátory solidárních projektů a dobrovolníky. Večer pak oslavíme pětileté výročí programu.
V sobotu na tebe čekají zajímavé workshopy, kde se mimo jiné dozvíš, jak prodat a využít své zkušenosti z projektu v budoucím životě, a jak můžeš dál rozvíjet své dovednosti v rámci evropských programů. Prostor bude i pro vzájemné sdílení zážitků z projektů.
Program končí v sobotu 5.11. v 17:30, ale pokud si chceš víkend v Praze prodloužit, zajistíme ti ubytování i na další noc. Samozřejmostí je, že se postaráme o ubytování i stravu. Jízdenku ti můžeme proplatit.

Registrace dobrovolníků a realizátorů solidárních projektů (DO POLÍČKA "INSTITUCE" NAPIŠ SVOJI VYSÍLAJÍCÍ ORGANIZACI (dobrovolníci) nebo NÁZEV NEFORMÁLNÍ SKUPINY / ZASTŘEŠUJÍCÍ ORGANIZACE (realizátoři solidárních projektů).

PROGRAM PRO KOORDINÁTORY A KOORDINÁTORKY:
Oficiální program probíhá v 4.11. od 9:30 do 17:00 hod. 
V pátek pak bude prostor pro společnou diskuzi a sdílení dobré praxe, ale i výzev, kterým při koordinování dobrovolníků čelíte. Na vybraná témata se podíváme blíže.
Večer společně s dobrovolníky a realizátory solidárních projektů oslavíme výročí 5 let programu.
Program končí sobotní snídaní.

Registrace koordinátorů a koordinátorek dobrovolnických projektů

Bližší informace k programu budeme postupně odkrývat. Pro nejčerstvější novinky sledujte facebookovou událost Výročního setkání.

Těšíme se na vás!
Tým Evropského sboru solidarity

výroční setkání sbor 2022