Představení příležitostí pro performance projekty

Erasmus+

Obrázek

Zveme Vás na jedinečné informační setkání, které kombinuje práci s mládeží v rámci programu Erasmus+ s divadelními a performance neformálními vzdělávacími metodami.

Z tohoto školení získáte povědomí o možnosti financování Vašich projektů cílených jak na mládež ve věku 13 - 30 let, tak na pracovníky s mládeží.

Během pandemie patřila umělecká a kulturní sféra mezi jednu z nejvíce zasažených oblastí. Jako doplňující činnost je však možné využít práci s mládeží prostřednictvím neformálních vzdělávacích metod. V rámci programu Erasmus+ můžete i Vy pořádat umělecky zaměřené výměny mládeže, nebo se spojit s dalšími evropskými organizacemi a vytvořit něco inovativního.

V rámci této dvoudenní akce Vám představíme jak program Erasmus+ mládež, jeho možnosti a pravidla, tak i jednotlivé úspěšné realizované projekty. Budete mít tedy možnost se o samotné přípravě a realizaci dozvědět přímo z praxe. 

V případě dotazů kontaktujte prosím Lucii Rott Beneschovou (lucie.rott-beneschova@dzs.cz) nebo Pavlínu Macounovou (pavlina.macounova@dzs.cz)

Přihlásit se můžete do 5. listopadu 2021 zde, nebo na tomto odkazu: https://dzs.attendu.cz/r/UN8iqEbMduGCsm09UztX?lang=cs

Přílohy ke stažení