MLÁDEŽ - Z DOMU do DOMU ZAPOJ se do programu Erasmus+ NAJDI inspiraci pro svoji práci

Erasmus+

Školení k programu Erasmus+ pro pracovníky s mládeží z Domů dětí a mládeže

Pracujete s mladými lidmi v rámci neformálního vzdělávání, vedete kroužky a volnočasové aktivity a vnímáte potřebu každodenní činnost oživit a posunout dál. Chtěli byste sdílet zkušenosti a dobrou praxi s kolegy ze zahraničí? Máte nápad na projekt a rádi byste k jeho realizaci využili podporu z programu Erasmus+?

Přijměte naši pozvánku na informační školení programu Erasmus+ dne 28.ledna 2022.

V rámci školení se dozvíte, o jaké typy projektů (mezinárodních i národních) můžete zažádat a jaké jsou podmínky podání. Projekty jsou cílené na mládež ve věku 13-30 let a na pracovníky s mládeží.  Součástí školení budou praktické tipy a příklady dobré praxe úspěšných žadatelů. Zaměříme se na proces registrace do programu Erasmus+ a seznámíme se s online žádostí. Část programu bude vyhrazena k individuálním konzultacím k projektovému a finančnímu řízeni.

Akce se bude konat v Rezidenci Dlouhá 17 (Dlouhá 17, Praha 1) v čase od 9 do 16 hodin. Školení a catering jsou hrazeny.

Registrace je ukončena z důvodu naplnění kapacity.

V případě dotazů kontaktujte prosím Michalu Velingerovou (michala.velingerova@dzs.cz) nebo Václava Mottla (vaclav.mottl@dzs.cz).

Účast na akci bude možná pouze pro registrované účastníky, kteří se při vstupu prokážou jedním z následujících potvrzení:

  • elektronický certifikát o prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covid-19 v době ne delší než 180 dnů před začátkem školení,
  • elektronický certifikát o provedeném očkování proti covid-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.