MLÁDEŽ: Individuální konzultace projektů mezinárodních výjezdů a participace

Erasmus+

 

Plánujete podat žádost v rámci programu Erasmus+ mládež? Lákají vás projekty výměn mládeže nebo výjezdů pracovníků s mládeží? Chtěli byste získat podporu na participativní projekt?

Nabízíme vám možnost individuálních konzultací projektů mezinárodních výjezdů a participace (KA1), během kterých se můžeme věnovat vašim dotazům k žádosti nebo si vyjasnit pravidla a podmínky pro zapojení. 

Nejbližší termín překládání žádostí je do 20. února 2024. Podávat žádosti mohou organizace pracující s mládeží, školy, dětské domovy, nízkoprahová centra a další instituce, ale také neformální skupiny mladých lidí. 

Konzultace proběhnou online každý čtvrtek od 7. prosince 2023 do 16. února 2024 na platformě Teams. Registrovat se můžeme pomocí formuláře níže. Odkaz vám bude zaslán před konáním konzultace. 

Na každou konzultaci máme 25 minut. Abychom využili tento čas na maximum, prosíme vás, abyste nám do přihlašovacího formuláře napsali konkrétní dotazy, kterým se budeme během konzultace věnovat. Každá organizace bude mít možnost absolvovat až dvě individuální konzultace.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Markétu Hrabcovou (marketa.hrabcova@dzs.cz) nebo Barboru Abrahamovou (barbora.abrahamova@dzs.cz).

Komu je událost určena
  • Pracovníci s mládeží
  • Mládež