Infodny - Mezinárodní rozměr Erasmus+

Erasmus+

Evropská komise a výkonná agentura EACEA zve zájemce na sérii tří informačních webinářů k mezinárodnímu rozměru programu Erasmus+.

Webináře jsou určeny pro všechny, kteří mají zájem spolupracovat v rámci projektů s takzvanými partnerskými zeměmi Erasmus+ a jsou určené především pro nováčky v programu, kteří se chtějí dozvědět základní informace o jednotlivých typech projektů. 

Více informací včetně registrace najdete na webových stránkách EACEA (viz níže). 

Přehled webinářů: 

25. 11., 10:00-12:30 - 𝗢𝗯𝗲𝗰𝗻𝘆́ 𝘄𝗲𝗯𝗶𝗻𝗮́𝗿̌ 𝗼 𝗺𝗲𝘇𝗶𝗻𝗮́𝗿𝗼𝗱𝗻𝗶́𝗺𝘂 𝗿𝗼𝘇𝗺𝗲̌𝗿𝘂 𝗘𝗿𝗮𝘀𝗺𝘂+ (zaměřeno na Erasmus Mundus, Budování kapacit ve vysokoškolském vzdělávání, Budování kapacit v oblasti odborného vzdělávání a přípravy, akce Jean Monnet a Virtuální výměny v oblasti vysokoškolského vzdělávání a mládeže)

29. 11., 15:00-17:00 𝗪𝗲𝗯𝗶𝗻𝗮́𝗿̌ 𝘀𝗲 𝘇𝗮𝗺𝗲̌𝗿̌𝗲𝗻𝗶́𝗺 𝗻𝗮 𝗟𝗮𝘁𝗶𝗻𝘀𝗸𝗼𝘂 𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗸𝘂 𝗮 𝗞𝗮𝗿𝗶𝗯𝗶𝗸 (zaměřeno na Erasmus Mundus, Budování kapacit ve vysokoškolském vzdělávání, Budování kapacit v oblasti odborného vzdělávání a přípravy, akce Jean Monnet a kreditovou mobilitu)

1. 12., 10:00-12:00 𝗪𝗲𝗯𝗶𝗻𝗮́𝗿̌ 𝘇𝗮𝗺𝗲̌𝗿̌𝗲𝗻𝘆́ 𝗻𝗮 𝘀𝘂𝗯𝘀𝗮𝗵𝗮𝗿𝘀𝗸𝗼𝘂 𝗔𝗳𝗿𝗶𝗸𝘂 (zaměřeno na Budování kapacit ve vysokoškolském vzdělávání a akce Jean Monnet)