Konference se zaměřila nejen na nástroje programu Erasmus+, ale nabídla i nové kontakty, dobrou praxi a prostor pro diskusi.

Projekt divadelního představení Zombie nejsou demokrati podporuje aktivní občanství mladých lidí. Navštívilo jej na 1 300 zájemců.

AKTION vstupuje do nového programového období. Výročí spolupráce jsme si připomenuli v prostorech rezidence velvyslankyně.

Díky říjnovým akcím Time to Move zjistíte, jakých zahraničních příležitostí a mezinárodních projektů se můžete zúčastnit.

Delegace složená z vítězů Eurodesk Awards ČR měla na začátku července možnost načerpat motivaci a inspiraci od italských kolegů.

Ceny Eurodesk Awards již od roku 2011 oceňují každodenní práci členů sítě Eurodesk.

Šestý ročník Umění žít spolu s podtitulem Mladí, co mění svět se konal se v rámci Evropského roku mládeže 24.–26. 11. v Praze.

Šestý ročník Umění žít spolu s podtitulem Mladí, co mění svět se koná se v rámci Evropského roku mládeže 24.–26. 11. v Praze.

Podcast Projektor o mezinárodních projektech v programu AKTION s Tomášem Dostálem z ČVUT v Praze a Sabine Borovanskou z DZS.