Příští stanice svět představí mezinárodní zážitky. Buďte u toho

AP, DZS

Dům zahraniční spolupráce

I letos vám pomůže roztáhnout křídla a vyletět do světa plného nových možností.

Příští stanice svět

Čtvrtý ročník akce Příští stanice svět s podtitulem Den mezinárodního vzdělávání je tu. Už 6. června v Domě zahraniční spolupráce v centru Prahy můžete načerpat cenné tipy a rady pro svou cestu za mezinárodními zkušenostmi. A na co se můžete těšit tentokrát?

Nechte se inspirovat. V místnostech Evropa a Svět se setkáte s inspirativními hosty, kteří se s vámi podělí o své zážitky a tipy ze zahraničních studií, stáží a dobrovolnictví.

Prozkoumejte svět. V místnosti Vesmír díky virtuální realitě objevíte krásy fascinujících metropolí nebo prožijete vzrušující jízdu japonským rychlovlakem. Doprovázet vás při nich bude zkušený tým Národního ústavu pro duševní zdraví. Poradí vám, jak si zahraniční zážitky, ať už virtuální nebo skutečné, užít co nejlépe s ohledem na vaši psychickou pohodu.

Vnitroblok plný zábavy a poznání. Získáte informace od našich zkušených odborníků, s programem eTwinning si naprogramujete vlastního robota, nebo si prostě jen odpočinete v houpací síti s lahodnou zmrzlinou v ruce a jako originální suvenýr si odnesete dočasné tetování.

Podrobný program a další informace najdete na webových stránkách akce a v události na našich sociálních sítích. Vstup je zdarma, zájemcům o workshopy doporučujeme pojistit si místo jednoduchou on-line registrací. Ta je možná i na místě, ale kapacita v přednáškových místnostech je omezená, proto se raději registrujte s předstihem a vyhněte se případnému zklamání.