Podzimní elearning: Metodika mezinárodních projektů

eTwinning (DZS) zve především začínající eTwinnery na elearningový kurz Metodika mezinárodních projektů eTwinning.

Kurzy letos začnou již 30.9. 2024

Kurz je skvělou příležitostí, jak se seznámit s možnostmi programu eTwinning bez jazykové bariéry, z pohodlí domova a v čase, který účastníkům vyhovuje nejlépe. Účastníci se naučí realizovat mezinárodní projekt krok za krokem.

Kurz je určen pro eTwinnery z MŠ, ZŠ a SŠ z České a Slovenské republiky, takže v jeho rámci vzniknou opravdová mezinárodní partnerství. Po dobu 6 týdnů plní účastníci úkoly v 6 modulech, které je provedou celým procesem eTwinningového projektu od vyhledání partnera, přes plánování, komunikaci, realizaci drobných aktivit v TwinSpace až po závěrečné zhodnocení. Jako bonus si pak absolventi odnášejí i dovednost používat zajímavé on-line nástroje využitelné ve výuce.

V rámci modulů pracují účastníci vlastním tempem a využívají pomoc tutorů (zkušených učitelů – ambasadorů aktivity eTwinning), kteří jsou jim dle potřeby k dispozici nejen v TwinSpace, ale i na e-mailu či telefonu.

Kurz bude zahájen úvodním webinářem v podvečerních hodinách. V případě absolvování celého kurzu získají účastníci certifikát. Kurz je pro účastníky zdarma.

Podzimní elearningový kurz začne v pondělí 30. 9. 2024. V případě zájmu Vám doporučujeme zaregistrovat se na kurz co nejdříve, registraci uzavíráme přibližně týden před začátkem kurzu (tj.23.9.2024) a účastníky oslovujeme s dalšími informacemi prostřednictvím e-mailu.

Další informace o kurzu a registrační formulář naleznete zde.