Dům zahraniční spolupráce spouští svůj podcast

RV,MB, DZS

Dům zahraniční spolupráce

Podcast DZS on AIR představí ve třech rubrikách mezinárodní vzdělávání z různých úhlů pohledu.

Podcasty jsou stále populárnějším médiem, a tak ani Dům zahraniční spolupráce (DZS) nemůže zůstat pozadu. V nově vznikajícím podcastu DZS on AIR budeme mapovat mezinárodní vzdělávání z různých úhlů pohledu.

Zatím spouštíme první rubriku s názvem Za hranicí, která dá prostor studentům, stážistům, dobrovolníkům, učitelům a dalším účastníkům našich programů. V prvním dílu série jsme si s Jonášem, studentem žurnalistky, který se nedávno vrátil z Erasmu v Aténách, povídali o tom , jak se žije v Řecku v době pandemie nebo jak se studenti seznamují při virtuální výuce.

Za hranicí

V připravované rubrice Projektor pak posluchačům přineseme reportáže a rozhovory s realizátory inspirativních mezinárodních projektů, kterými české školy, neziskovky a další organizace zvyšují kvalitu českého vzdělávání. Poslední plánovaná rubrika EduKovaně zprostředkuje trendy a novinky ze světa mezinárodního vzdělávání očima domácích i zahraničních odborníků.

Už nyní si nás můžete naladit na podcastových aplikacích a na webu.

Za ilustrace k našemu podcastu děkujeme illustrationabout, s kterými jsme spolupracovali již na tvorbě kariérní stránky.

 

DZS on AIR