Koordinátor/ka marketingových aktivit STUDY IN

Věříme, že zahraniční zkušenosti mění svět i společnost k lepšímu. Proto rozvíjíme vzdělávací programy, díky nimž se může zapojit do mezinárodního dění opravdu každý. 

Praha

Pracovní poměr

Do našeho týmu Study in Czechia (STUDY IN) hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže s propagací Česka jako ideální studijní destinace pro zahraniční studenty. Baví vás organizace akcí a práce na originálních marketingových projektech? Zajímáte se o mezinárodní spolupráci ve vzdělávání? Přidejte se k nám a dělejte práci, která má smysl.

CO VÁS U NÁS ČEKÁ?

  • Budete součástí marketingového týmu STUDY IN, který se zaměřuje na propagaci/prezentaci českého vysokého školství směrem k zahraničním zájemcům o studium v Česku
  • Komplexní příprava a koordinace akcí zaměřených na zahraniční studenty, zejm. fyzické i online veletrhy, mise aj. v Česku i zahraničí (od plánování a komunikace s partnery a dodavateli přes organizační a technické zajištění až po hladký průběh na místě)
  • Administrativní a rozpočtové zajištění akcí
  • Vyhodnocení a reporting – sběr zpětné vazby, analýza dopadu akce a návrhy na zlepšení
  • Prezentace agendy a aktivit STUDY IN a reprezentace na akcích (semináře, veletrhy atp.)
  • Spolupráce s externími partnery – českými (vysoké školy, ambasády, Česká centra aj.), i zahraničními – organizátory mezinárodních veletrhů, studentskými poradci, partnery Study in Czechia atd.)
  • Podílení se na výzkumech týkajících se zahraničních studentů českých vysokých škol (ve spolupráci s analytickým oddělením) 

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

  • Zajímáte se o mezinárodní spolupráci ve vzdělávání
  • Máte vysokoškolské vzdělání (alespoň bakalářské) nejlépe marketingového nebo společensko-vědního zaměření 
  • Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni (minimálně B2) a jste zvyklý/á v ní běžně komunikovat 
  • Jste organizačně zdatný, pečlivý a schopný koordinovat více úkolů najednou 
  • Jste flexibilní a ochotný/á cestovat 
  • Jste komunikativní, nebojíte se vystupovat před lidmi 
  • Práce na PC je pro vás hračka, rádi se vzděláváte a dále posouváte  

S ČÍM U NÁS ZAZÁŘÍTE?

  • Zajímáte se o cílovou skupinu zahraničních studentů a vysokoškolský sektor
  • Máte zkušenosti se studentským náborem nebo marketingem zaměřeným na vzdělávání
  • Máte alespoň 2 roky praxe v marketingu nebo event managementu
  • Rychle se učíte pracovat s novými elektronickými nástroji
  • Sledujete nové trendy v oblasti marketingu a dokážete je vhodně aplikovat
  • Nebude vám vadit určitá míra administrativy spojená s organizací a přípravou akcí

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?  

  • Zajímavou a pestrou práci 
  • Zázemí moderní organizace, která podporuje mezinárodní spolupráci ve vzdělávání 
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek s pružnou pracovní dobou 
  • Dynamické pracovní prostředí, kde na vás stále čekají nové výzvy 
  • Přátelský kolektiv a atmosféru 
  • Příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (náměstí Republiky) 
  • IT vybavení (notebook, mobilní telefon) 
  • Možnost pracovních cest 
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, 25 dnů dovolené, 5 sick days ročně, možnost občasné práce z domova, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění/MULTISPORT, možnosti prohlubování kvalifikace – školení, kurzy) 

ZAUJALI JSME VÁS? Pošlete nám životopis a motivační dopis.

Zaujali jsme vás? Napište nám!

Pošlete nám životopis a motivační dopis na dzs@teamio.eu  

NEZAPOMEŇTE UVÉST: název pozice a telefonní kontakt na vás.  

Odpovědí na tento inzerát berete na vědomí, že poskytujete DZS jako správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Vaše osobní údaje budou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 obecného nařízení o ochraně osobních údajů, což je ze strany DZS specifikováno v dokumentech Zásady zpracování osobních údajů a Oznámení pro spolupracující osoby dostupných na webových stránkách DZS (www.dzs.cz).