Webinář EPALE: Umění školit online: Praktické využití aplikací

EPALE

Využití nástrojů a aplikací pro efektivní spolupráci účastníků online akce

Technicky už máte online školení zmáknuté. Víte, jak aktivovat a udržet pozornost účastníků. Pojďte to společně se mnou posunout na další úroveň. Tentokrát se podíváme na zoubek využití nástrojů a aplikací pro efektivní spolupráci účastníků online akce. Ukážeme si tipy a triky pro Zoom, Microsoft Teams nebo Google Meet. Budeme pokračovat k tipům pro vytvoření anket, sdílení zkušeností účastníků a kvízů. Na své si přijdou také milovníci virtuálních nástěnek nebo myšlenkových map. V neposlední řadě si představíme a vyzkoušíme také nástroje, o kterých jste možná ještě nikdy neslyšeli. Bude to praktické, bude to efektivní, bude to zábavné. A taky rychlé. Protože jsem z Ostravy. Tento webinář navazuje na Umění školit online: Techniky a nástroje: https://www.youtube.com/live/-PPVkLGsg6k.

Lektorem webináře je Daniel Gamrot, lektor osobní produktivity a konzultant efektivního využití digitálních technologií ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření – od technologických start-upů, přes mobilní operátory, banky, pojišťovny, státní správu až po významné strojírenské či IT společnosti. S klienty spolupracuje na osvojení si nových dovedností pro zvýšení jejich produktivity.

Jeho hlavní školení Osobní produktivita absolvovalo více než 13 000 účastníků. Téměř denně se v oblasti zvyšování produktivity vzdělává a nové poznatky nejen školí, ale hlavně intenzivně prověřuje a zjišťuje dopady na produktivitu a efektivitu. S účastníky se pak soustředí na výběr vhodných technik a postupů, osvojení dovedností a vytvoření návyků.

Komu je událost určena
  • Odborníci ve vzdělávání
  • Učitelé a zaměstnanci škol
  • Pracovníci s mládeží
  • Absolventi