Příští stanice svět | Den mezinárodního vzdělávání

PSS 2024

Čtvrtý ročník akce Příští stanice svět je tu. I letos vám pomůže roztáhnout křídla a vyletět do světa plného nových možností. Už 6. června v Domě zahraniční spolupráce v centru Prahy můžete načerpat cenné tipy a rady pro svou cestu za mezinárodními zkušenostmi.

Nechte se inspirovat. V místnostech Evropa a Svět se setkáte s inspirativními hosty, kteří se s vámi podělí o své zážitky a tipy ze zahraničních studií, stáží a dobrovolnictví.

Prozkoumejte svět. V místnosti Vesmír díky virtuální realitě objevíte krásy fascinujících metropolí nebo prožijete vzrušující jízdu japonským rychlovlakem. Doprovázet vás při nich bude zkušený tým Národního ústavu pro duševní zdraví. Poradí vám, jak si zahraniční zážitky, ať už virtuální nebo skutečné, užít co nejlépe s ohledem na vaši psychickou pohodu.

Vnitroblok plný zábavy a poznání. Získáte informace od našich zkušených odborníků, s programem eTwinning si naprogramujete vlastního robota, nebo si prostě jen odpočinete v houpací síti s lahodnou zmrzlinou v ruce a jako originální suvenýr si odnesete dočasné tetování.

Vstup na akci je zdarma. Zájemcům o workshopy a diskuse v místnostech Evropa a Svět doporučujeme pojistit si svou účast jednoduchou on-line registrací.

Podrobný program a další informace najdete již brzy na webových stránkách a na našich sociálních sítích.