elearningový kurz Metodika mezinárodních projektů eTwinning

eTwinning

Národní podpůrné středisko pro eTwinning (DZS) zve především začínající eTwinnery na elearningový kurz Metodika mezinárodních projektů eTwinning. Účastníci si vyzkouší mezinárodní on-line spolupráci a naučí se pracovat v prostředí virtuální třídy TwinSpace – to vše z pohodlí domova a v čase, který právě jim vyhovuje nejlépe.

elearningový kurz

Kurz je určen pro eTwinnery z MŠ, ZŠ a SŠ z České a Slovenské republiky, takže v jeho rámci vzniknou opravdová mezinárodní partnerství. Po dobu 6 týdnů plní účastníci úkoly v 6 modulech, které je provedou celým procesem eTwinningového projektu od vyhledání partnera, přes plánování, komunikaci, realizaci drobných aktivit až po závěrečné zhodnocení. Jako bonus si pak absolventi odnášejí i dovednost používat zajímavé on-line nástroje využitelné ve výuce.

V rámci modulů pracují účastníci vlastním tempem a využívají pomoc tutorů (zkušených učitelů – ambasadorů aktivity eTwinning), kteří jsou jim dle potřeby k dispozici nejen v TwinSpace, ale i na e-mailu, skypu nebo telefonu. Celý kurz zahajuje úvodní webinář v podvečerních hodinách. Po absolvování celého kurzu získají účastníci certifikát. Kurz je pro účastníky zdarma.

Podzimní elearningový kurz začne v pondělí 12. 10. 2020. V případě zájmu Vám doporučujeme zaregistrovat se na kurz co nejdříve.

Další informace o kurzu a registrační formulář naleznete na https://www.etwinning.cz/e-learningovy-kurz/.

Na závěr ještě několik postřehů od absolventů jarního kurzu:

Časově náročné, ale rozhodně velmi přínosné do budoucí praxe.“

Poznala jsem spoustu užitečných nástrojů, které využiji i v běžné práci.“

Chtěla bych poděkovat tutorům za chápavé a odborné vedení a otevření nové cesty spolupráce s kolegy v rámci Evropy.“

Kontakt: etwinning@dzs.cz

Komu je událost určena
  • Učitelé a zaměstnanci škol