48 českých učitelek a učitelů získalo prestižní Evropský certifikát kvality 2025 za mimořádné eTwinningové projekty - Gratulujeme

Největší eTwinningová akce v ČR proběhne už tento pátek. Letos opět rekordní počet ocenění – 167 Quality Label a 7 Národních cen.

Setkání s ITE ambasadorem v DZS nabídlo pedagogům hlubší pohled na využití eTwinningu ve vysokoškolské přípravě budoucích učitelů.

eTwinning nabízí řadu online i prezenčních akcí do konce roku. Podívejte se, jak mohou pomoci začátečníkům i pokročilým.

Propojte se s kolegyněmi a kolegy z Evropy, získejte inspiraci a partnery pro nové eTwinningové projekty v roce 2026.

Ze 167 oceněných projektů odborná porota vybrala sedm vítězů Národní ceny eTwinning 2025. Podívejte se, kdo získal ocenění.

Proběhla akce Kód, žák, škola, která nabídla pedagogům inspiraci z workshopů, her a diskuzí o digitálních kompetencích.

V Polsku proběhl eTwinningový seminář, kde české ambasadorky čerpaly inspiraci a rozvíjely své profesní dovednosti.

Webináře nabídnou inspiraci, praktické nástroje a tipy pro obohacení vašich hodin, ať už se eTwinningu věnujete nebo ne.

Nové téma eTwinningu „Dovednosti pro život“ pomáhá školám rozvíjet čtenářské, matematické i digitální kompetence.