Staňte se novou tváří programu Erasmus+

Kateřina Pašková, DZS

Erasmus+ Dům zahraniční spolupráce

Hledáme absolventy výměn mládeže v Erasmus+ a studenty či absolventy vysokých škol, kteří vyrazili na studijní pobyt nebo stáž.

Erasmus+ Ambasadoři 2022

Jste studentem nebo absolventem vysoké školy a vyjeli jste v průběhu svého vysokoškolského studia nebo do jednoho roku po jeho ukončení na studijní pobyt, praktickou stáž nebo na kombinovaný intenzivní program Erasmus+? Zúčastnili jste se výměny mládeže pořádané v rámci programu Erasmus+?  Máte chuť vyprávět o svých zážitcích a motivovat k zahraniční zkušenosti další mladé lidi? Pak hledáme právě vás.

Nepropásněte jedinečnou příležitost stát se členem sítě Ambasadorů Domu zahraniční spolupráce (DZS), díky které potkáte spoustu lidí, kteří mají zahraniční zkušenost tak jako vy. Získáte cenné zkušenosti na odborných vzdělávacích kurzech a školeních, zlepšíte si mluvený projev a prezentování a vylepšíte si tak svůj životopis. Především ale můžete inspirovat a pomoci s rozhodováním těm, kteří stále váhají, jestli je pro ně Erasmus+ to pravé.

První kolo registračního dotazníku je otevřeno do 10. 12. 2022. Napište nám své zkušenosti, zážitky a postřehy ze své účasti na výjezdu Erasmus+, my si je všechny pečlivě pročteme a zhodnotíme. Z přihlášených vybereme ambasadory DZS, kteří budou společně s námi motivovat mladé lidi k zahraniční zkušenosti. Váš příběh se pak může objevit na sociálních sítích, v médiích nebo se můžete stát tváří našich kampaní.

Více informací naleznete v informačním dokumentu nebo nás kontaktujte na info@dzs.cz.