Speciální vydání magazínu Mozaika bilancuje program Erasmus+

Přinášíme vám speciální číslo našeho čtvrtletníku Mozaika, které se ohlíží za sedmiletým obdobím programu Erasmus+.

Rozšířené vydání nabízí přehled důležitých milníků, zajímavé statistiky i hodnocení účastníků vzdělávacích projektů. A máme pro vás také malý kvíz, abyste si otestovali, kolik toho o Erasmu víte.

Každému sektoru vzdělávání, které Erasmus+ finančně podporuje, je věnována samostatná rubrika a naše analytické oddělení vytáhlo z databází zajímavá čísla. Zjistíte například, kolik zahraničních vysokoškoláků přijíždí studovat do České republiky, co studují účastníci odborných stáží, kam nejčastěji jezdí vzdělavatelé dospělých nebo které české kraje podávají nejvíce projektových žádostí v sektoru školního vzdělávání.

Erasmus+ je nejlepší investicí vašeho života“, věří Martin Svášek ze Zastoupení Evropské komise v České republice, který napsal úvodní sloupek na straně 3. O stranu dál se dozvíte, co nového se v programu chystá v dalším sedmiletém období.

Mozaika vychází každé tři měsíce – v březnu, červnu, září a prosinci. Starší čísla si můžete stáhnout v našem archivu, a pokud nechcete přijít o ta příští, objednejte si je zdarma v tištěné nebo elektronické verzi.

Přečtěte si nejnovější číslo Mozaiky

Mozaika podzim 2020 cover
Obálka nejnovější Mozaiky
V novém čísle přinášíme i zajímavé statistiky z uplynulého programového období Erasmu+
V novém čísle přinášíme i zajímavé statistiky z uplynulého programového období Erasmu+