Zažijte Den mezinárodního vzdělávání s Příští stanicí svět

PM, DZS

Dům zahraniční spolupráce

Třetí ročník akce Příští stanice svět s podtitulem Den mezinárodního vzdělávání se bude konat již 22. června v našich prostorách.

Příští stanice svět

Na co se můžete letos těšit?

V zasedacích místnostech EVROPA a SVĚT na vás čeká celá řada workshopů a diskusí s inspirativními hosty. Podělí se s vámi o své osobní příběhy, poznatky a tipy ze zahraničních studií, stáží a dobrovolnictví, které vám pomohou na vaší cestě za svými sny a mezinárodními zkušenostmi. V místnosti VESMÍR můžete pomocí virtuální reality objevovat nové metropole, vyzkoušet si cestu japonským rychlovlakem nebo se rozhlédnout z nejvyšších budov světa. Na hlavní stage (ve vnitrobloku) na vás pak čeká doprovodný program spolu s drobným občerstvením. Akcí vás provede známý moderátor Jakub Ouvín.

Setkáte se třeba s:

našimi ambasadory Tomášem Novotným a Amandou Staškovou • Veronikou Krátkou Špalkovou (Novinářský inkubátor) • globální občankou Lenkou Kosmatovou (alias Chica Checa) • one-woman show Kláry Jíchové • Tukan a Anatol Svahilec (Slam poetry) • Marley Wildthing a mnoha dalšími...

Podrobný program a další informace najdete na webových stránkách a na našich sociálních sítích. Vstup je zdarma, zájemcům o workshopy, přednášky a prezentace v místnostech EVROPA a SVĚT však doporučujeme pojistit si svoje místo jednoduchou on-line registrací. Ta je možná i na místě, ale kapacita v přednáškových místnostech je omezená, proto se raději registrujte s předstihem a vyhněte se případnému zklamání.

Budeme se těšit, až vám otevřeme dveře do světa u nás v Domě zahraniční spolupráce v centru Prahy.