Soutěž

Soutěž Domu zahraniční spolupráce v rámci Evropského roku dovedností.

Dovednostiprozivot

Byli jste, nacházíte se nebo se teprve v dohledné době chystáte do zahraničí s programem Erasmus+ na odbornou stáž, job shadowing, výukový nebo školicí pobyt či na vzdělávací kurz? Spadá váš zahraniční výjezd do termínu 5. 6. - 19. 10. 2023? Chcete sdílet svoji zkušenost, inspirovat ostatní a zasoutěžit si?

Zapojte se od 5. 6. do 19. 10. 2023 do naší fotosoutěže #Dovednosti pro život na Instagramu, kterou vyhlašujeme při příležitosti Evropského roku dovedností. Tři z vás si v říjnu odnesou batoh, KeepCup a další praktické věci na cesty.

Stačí publikovat na svůj instagramový profil fotografii zachycující moment ze studijní nebo pracovní činnosti během výjezdu a přidat k ní stručný popis, ve kterém vysvětlíte, jaké dovednosti si osvojujete nebo zdokonalujete. Ať už jste na praxi v restauraci, sledujete práci kolegů v jiné organizaci nebo učíte na zahraniční škole, získáváte tak nové zkušenosti a dovednosti, které reflektují priority Evropského roku dovedností jako jsou digitalizace, udržitelnost, inovace či konkurenceschopnost.

Nezapomeňte označit svou fotografii hashtagy #EuropeanYearOfSkills2023 a #Dovednostiprozivot a označit instagramový profil Domu zahraniční spolupráce. Soutěžní snímek nesmí obsahovat volnočasovou aktivitu. Seznamte se prosím s pravidly soutěže a podmínkami, které je potřeba splňovat.

Oceníme tři z vás, jejichž soutěžní fotografie do 19. října získá největší počet lajků. O výhercích budeme informovat na našem instagramovém profilu a na našem webu. Těšíme se na vaše příspěvky.

Do kdy mám čas a co musím splňovat?

  • Do soutěže se můžete zapojit do 19. 10. 2023 včetně (po tomto datu nebudou fotografie do soutěže zařazeny).
  • Soutěž je určena pro všechny, kteří kdykoliv v termínu 5. 6. - 19. 10. 2023 účastní zahraničního výjezdu v sektoru odborného vzdělávání a přípravy programu Erasmus+. Můžou to být tedy žáci a studenti střední škol, učitelé, ředitelé a další zaměstnanci škol v odborném vzdělávání. Přečtěte si celá pravidla soutěže.

Co musí soutěžní příspěvek na Instagram splňovat?

 Do popisu k fotografii uveďte: 

  • Město zahraničního výjezdu 

  • Název domovské školy nebo instituce, která vás do zahraničí vyslala 

  • Odbornou/pracovní činnost, které se fotografie týká 

  • Co nového jste se díky této činnosti naučili NEBO proč je pro váš osobní rozvoj důležitá 

Hashtagy a označení 

  • Nezapomeňte označit svou fotografii hashtagy #EuropeanYearOfSkills2023 a #Dovednostiprozivot 

  • Označte instagramový profil Domu zahraniční spolupráce 

Soutěžní snímek nesmí obsahovat volnočasovou aktivitu. Soutěžící musí být účastníkem výjezdu realizovaného v rámci sektoru Odborné vzdělávání a příprava. Seznamte se prosím s pravidly soutěže a podmínkami, které je potřeba splňovat.

Co můžu vyhrát?

  • Tři vítězové vyhrají batoh, KeepCup a další praktické dárky pro cestování

Co je Evropský rok dovedností?

Evropský rok dovedností staví dovednosti do centra pozornosti. Cílem tohoto roku je pomáhat lidem získat správné dovednosti pro kvalitní pracovní místa a pomáhat společnostem, zejména malým a středním podnikům, řešit nedostatek dovedností v EU. Více informací získáte na stránkách Evropské komise.

Máte dotazy?

Napište nám na soutez@dzs.cz.