MLÁDEŽ: Individuální konzultace projektů spolupráce organizací

Erasmus+

Plánujete podat žádost v rámci programu Erasmus+ mládež? Lákají vás projekty mezinárodní spolupráce s dalšími organizacemi? Chtěli byste navázat mezinárodní spolupráci s dalšími organizacemi?

Nabízíme vám možnost individuálních konzultací projektů spolupráce organizací (KA2), během kterých se můžeme věnovat vašim dotazům k žádosti nebo si vyjasnit pravidla a podmínky pro zapojení. 

Nejbližší termín překládání žádostí je do 5. března 2024. Podávat žádosti mohou organizace pracující s mládeží, školy, dětské domovy, nízkoprahová centra a další instituce, ale také neformální skupiny mladých lidí. 

Konzultace proběhnou online každý čtvrtek od 7. prosince 2023 do 29. února 2024 v čase od 13:00 do 15:00 na platformě Teams. Registrovat se můžeme pomocí formuláře níže. Odkaz vám bude zaslán před konáním konzultace. 

Na každou konzultaci máme 25 minut. Abychom využili tento čas na maximum, prosíme vás, abyste nám do přihlašovacího formuláře napsali konkrétní dotazy, kterým se budeme během konzultace věnovat. Každá organizace bude mít možnost absolvovat až dvě individuální konzultace.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Lucii Rott Beneschovou (lucie.rott-beneschova@dzs.cz) nebo Ivu Ničovou (iva.nicova@dzs.cz).

Who is the event for
  • Pracovníci s mládeží
  • Učitelé a zaměstnanci škol
  • Odborníci ve vzdělávání