Informační webinář k solidárním projektům

Tým Evropského sboru solidarity zve všechny zájemce o solidární projekty na informační webinář, který se bude konat online ve čtvrtek 18. ledna 2024 od 15:00 do 16:30.

Chceš být aktivní ve své komunitě? Máš zájem načerpat zkušenosti, naučit se nové věci a zlepšit svoje postavení na trhu práce? Chceš se realizovat a inspirovat ostatní? Pusť se do solidárního projektu!

Solidární projekt iniciuje, připravuje a realizuje skupina mladých lidí, která projeví solidaritu tím, že reaguje na klíčové výzvy v místní komunitě, a přispěje tak k pozitivní změně. Jedná se o národní iniciativu, která ale reflektuje evropské hodnoty. Více informací najdeš v naší publikaci Vytvoř solidární projekt.

Na semináři se dozvíš, jak navrhnout projekt a podat projektovou žádost. Nejbližší termín pro podávání žádostí je 20. února 2024 do 12:00. 

Program

  • Představení DZS a programu Evropský sbor solidarity
  • Priority programu
  • Cíle a pravidla solidárních projektů
  • Kritéria pro hodnocení žádosti
  • Krátké shrnutí finančních pravidel

Na webinář se prosím registruj prostřednictvím online formuláře, a to nejpozději do 16.1.2024. Po uzavření registrace obdrží všichni přihlášení odkaz k aplikaci MS Teams, kde bude webinář probíhat.

Neváhej se také registrovat na webinář Tipy k žádosti o solidární projekty nebo na jednu z nabízených online individuálních konzultací, kde se s námi můžeš poradit o svém nápadu na solidární projekt. Více v sekci události na našem webu.

V případě dotazů kontaktujte Marii-Magdalenu Žabkovou, e-mail: marie.zabkova@dzs.cz