Individuální konzultace Erasmus+ Sport

Erasmus+

Jste sportovní organizace a rádi byste umožnili vašim trenérům poznat, jak se sportuje v zahraničí? Chcete, aby se vaši trenéři dále profesně rozvíjeli? Chtěli byste navázat mezinárodní spolupráci s dalšími kluby? Plánujete podat žádost v rámci programu Erasmus+ Sport?

Nabízíme vám možnost individuálních konzultací, během kterých se můžeme věnovat vašim dotazům k žádosti nebo si vyjasnit pravidla a podmínky pro zapojení. 

Nejbližší termín pro podání žádostí je únor 2024, proto máte nyní dostatek času na přípravu před samotným podáním žádosti.

Konzultace proběhnou buď online na platformě Teams, nebo osobně u nás v DZS, a to každou středu od 6. září v čase od 9:00 do 10:00 a od 14:00 do 15:00. V případě online konzultace, vám bude před konáním konzultace zaslán odkaz na MS Teams. 

Abychom využili tento čas na maximum, prosíme vás, abyste nám do přihlašovacího formuláře vyplnili, čemu se chcete v rámci konzultace věnovat (témata, konkrétní dotazy, nejasnosti, konzultace neúspěšné žádosti, projektový záměr, obecné informace atd.)

Pro konzultace v prosinci využijte tento registrační formulář

Pro konzultace v lednu a únoru použijte tento registrační formulář.