Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění

Erasmus+

DiscoverEU - jízda k začlenění

Zveme vás na webinář k projektu v rámci programu Erasmus+ s názvem DiscoverEU – jízda k začlenění, který se bude konat 14. září od 15:00 do 16:00.

Chcete umožnit mladým lidem s omezenými příležitostmi vycestovat do Evropy, poznat cizí kulturu, nové lidi, a hlavně sebe sama?

DiscoverEU – jízda k začlenění je příležitost pro organizace a neformální skupiny mladých lidí získat podporu na realizaci projektů, které umožní mladým lidem s omezenými příležitostmi vyrazit na cestu po Evropě

Nový formát doplňuje oblíbenou soutěž DiscoverEU, v rámci které může každý osmnáctiletý Evropan vyhrát vlakovou jízdenku a cestovat napříč Evropou. Jízda k začlenění vznikla proto, aby příležitost vycestovat dostali i mladí lidé s omezenými příležitostmi, kteří by se do soutěže DiscoverEU nemohli nebo nezvládli zapojit sami.  

Tento webinář je určen pro širokou škálu organizací pracujících s mladými osmnáctiletými lidmi, kteří se potýkají s omezenými příležitostmi. Může se tak jednat o dětský domov, školu, nízkoprahové centrum, mládežnickou organizaci a další.

V rámci webináře se seznámíte s projektem DiscoverEU – jízda k začlenění a jeho žádostí krok po kroku. Své žádosti můžete předkládat do 4. října 2023 do 12:00. Formuláře žádosti jsou k nahlédnutí a vyplnění zde.  

Na seminář se prosím registrujte prostřednictvím online formuláře nížeOdkaz na webinář najdete v registračním mailu.

V případě dotazů se obraťte na Anežku Sechovcovou (anezka.sechovcova@dzs.cz) nebo Lucii Lemonovou (lucie.lemonova@dzs.cz).

 

Další termíny webináře:

7. září od 16:00 do 17:00 | Informační webinář DiscoverEU – jízda k začlenění

Who is the event for
  • Pracovníci s mládeží
  • Mládež
  • Učitelé a zaměstnanci škol
  • Žáci a studenti