ŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ: Online konzultační hodiny k podávávání žádosti o akreditace (KA120)

Erasmus+

Dům zahraniční spolupráce Vás zve na konzultační hodiny k podávání žádosti o akreditace (KA120) ve školním vzdělávání ve výzvě 2023.

Výhodou akreditované organizace je následné zjednodušení procesu předkládání žádostí o grant. Cílem Akreditace je zjednodušit administrativní proces týkající se každoročního podávání žádosti. Udělení Akreditace znamená, že Vaše organizace má sestavený Plán Erasmus zaměřený na svůj další rozvoj a na realizaci vysoce kvalitních mobilit. V novém programu Erasmus+ je také možné v rámci projektů KA120 žádat o mobility zaměstnanců i žáků.

Prosím zkontrolujte si, že je Vaše organizace způsobilá pro podávání žádosti o akreditaci v sektoru školního vzdělávání zde. Termín pro podání těchto žádostí je 19. 10. 2023.

Na konzultačních hodinách se budeme věnovat vašim dotazům ohledně vyplňování žádosti, proběhnou v online podobě, a to

  • ve středu 27. 9. 2023 14:00-15:30.

Registrace na ně není nutná, připojit se můžete přímo přes tento odkaz. Připojit se můžete kdykoliv v průběhu konzultačních hodin, nepřipojujte se prosím dříve.

K připojení budete potřebovat počítač s připojením k internetu a sluchátka nebo reproduktory. Po kliknutí na odkaz následujte pokyny na obrazovce.

Další konzultační hodiny proběhnou 10. 10. 2023.