Webinář EPALE: Jak rozvíjet dovednosti kreativního mozku – zkoumání, navigaci a aktivaci

EPALE

Téma: Jak rozvíjet dovednosti kreativního mozku – zkoumání, navigaci a aktivaci

Anotace: Naše mysl funguje ve dvou režimech. Jeden nás brzdí, to je mozek přežití (Sabotéři) a druhý nás podporuje, to je mozek kreativní, (Mudrc/Vědma). Pozitivní inteligence nás učí, jak posilovat kreativní mozek a tím zvyšovat mental fitness. Náš kreativní mozek má 5 dovedností, které můžeme rozvíjet pomocí posilovacích cvičení. Na webináři se zaměříme na tři dovednosti kreativního mozku – zkoumání, navigaci a aktivaci. Zkoumání: objevovat s opravdovou zvídavostí, otevřeností, bez předpokladů. Navigace: vybírat si mezi různými cestami a alternativami podle toho, co nejlépe odpovídá našim nejhlubším hodnotám a smyslu. Aktivace: soustředit se, proměnit své záměry v činy, abychom dosahovali výsledků. Budu s vámi sdílet různá cvičení, které pomohou nejen vám jako lektorům v rámci přípravy a průběhu workshopů, ale můžete je použít i pro účastníky.

Lektorka: Pavla Pavlíková, Professional Certified Coach & Business Licensed Practitioner of Motivational Maps, INNERGY, s.r.o.

Pavla Pavlíková, PCC je inspirativní a motivační kouč zaměřující se na úspěšné zvládnutí manažerské role a využití principů a technik koučování v práci s lidmi, horolezkyně, facilitátorka. Rozvoji lidí se věnuje od roku 1997. Má dlouholeté zkušenosti v personalistice. Věnuje se individuálnímu a týmovému koučování a vedení workshopů na téma manažerské dovednosti a leadership, komunikace a jak přežít změnu. Je akreditovaným koučem pro diagnostický nástroj Motivační mapy měřící a rozvíjející motivaci a držitelkou certifikace Professional Certified Coach udělené International Coach Federation (ICF). Má dvě lásky – koučování a horolezení. V obou provází druhé cestou k vrcholu, ať už je to horolezecký výstup nebo úspěch v zaměstnání či v životě.

Who is the event for
  • Učitelé a zaměstnanci škol
  • Odborníci ve vzdělávání
  • Pracovníci s mládeží