Study in the Czech Republic

Study in the Czech Republic

Iniciativa Study in the Czech Republic (www.studyin.cz) propaguje české vysoké školství s cílem představit zahraničním studentům nabídku vysokoškolského studia v České republice a podpořit české vysoké školy v jejich mezinárodních aktivitách.

Web programu

2. EAIE in-house training: Internationalisation at home: affecting change at your university

Logo_At_Home_(CMYK)-01-01.jpg

Dům zahraniční spolupráce (DZS) ve spolupráci s Evropskou asociací pro mezinárodní vzdělávání (European Association for International Education, EAIE) zve na již druhý EAIE In-house Training na téma "Internationalisation at home: affecting change at your university", a to ve dnech 3. - 4. prosince 2018.

Školiteli se stanou světoznámý odborník Jos Beelen a Eveke de Louw, kteří se zabývající tímto tématem již několik let.

Školení je s ohledem na komplexnost tématu určeno pro zástupce českých vysokých škol, kteří mají vliv na strategická rozhodnutí v oblasti internacionalizace kurikula a výuky (např. prorektoři).

Kapacita kurzu je omezena na maximálně 25 osob (vždy 1 osoba za instituci). V případě velkého zájmu si vyhrazujeme právo výběru.

Účast na kurzu je závazná, v případě, že se po přihlášení nebudete moci zúčastnit, máte povinnost za sebe poslat adekvátního náhradníka.

Hlásit se můžete nejpozději do 31. října 2018.

 

Těšíme se na Vaši účast.

 

Údaje vyplněné v přihlášce níže jsou zpracovávány dle Zásad zpracování osobních údajů v DZS, vezměte prosím na vědomí též Oznámení o zpracování osobních údajů. Děkujeme.

Místo konání:

Praha (konkrétní adresa bude upřesněna)

Začátek akce: 3. 12. 2018 08:30

Konec akce: 4. 12. 2018 17:00

Kapacita: 25

Zpět na detail programu