O DZS

O DZS

Dům zahraniční spolupráce (DZS) je příspěvkovou organizací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a administruje mezinárodní aktivity v oblasti vzdělávání. Aktivity DZS jsou určeny organizacím a firmám věnujícím se vzdělávání, vědě a výzkumu, orgánům místních samospráv, ale také jednotlivcům (studentům, pedagogům, vedoucím pracovníkům všech typů škol a dalším odborníkům) a samotnému Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Soutěž "Evropa v pohybu"

Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje soutěž pro mnohostranné sportovní aktivity nazvanou "Evropa v pohybu". Připravte program pro evropský sportovní den a přihlaste jej do 15. října. Soutěž je určena studentským a sportovním klubům a dalším organizacím působících v oblasti sportu.

Hlavním cílem této soutěže je propagace programu Erasmus+ v oblasti sportu a zároveň snaha přivézt širokou veřejnost ke sportovním aktivitám. Výherci soutěže uspořádají ve zvoleném termínu evropský sportovní den ve spolupráci s DZS a to v rozmezí od 2. do 30. listopadu 2015. V návaznosti na tuto soutěžní akci proběhne 4. prosince 2015 pro zájemce ze sportovních klubů a jejich dalších partnerů, informační seminář o možnostech zapojení sportu v programu Erasmus+. Více informací najdete v letáku.

Termín: 15. 10. 2015

Ke stažení

Jméno souboru Typ souboru Vloženo Velikost
evropa v pohybu leták.pdf PDF 06.10.2015 1219011 B

Zpět na detail programu