Evropský sbor solidarity

Evropský sbor solidarity

Cílem Evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti. Díky tomu získají cenné zkušenosti inspirující k dalšímu rozvoji a osobnímu růstu.

Informační seminář Evropský sbor solidarity & Erasmus+ mládež KA1

Dne 1. dubna 2019 se v Praze, v budově DZS, uskuteční informační a konzultační seminář pro žadatele o grant v rámci nového programu Evropský sbor solidarity a programu Erasmus+, KA1 - mobility osob v oblasti mládeže.

Program (10.00 – 15.00 hodregistrace účastníků od 9:30 hod):

- základní informace o programu Evropský sbor solidarity a Erasmus+ mládež
- podrobné informace o jednotlivých aktivitách podporovaných programy Evropský sbor solidarity (dobrovolnické projekty, solidární projekty, pracovní místa a stáže) a Erasmus+ mládež KA1 (výměny mládeže a mobility pracovníků s mládeží)
- základní informace o rozpočtu
- tipy čeho se vyvarovat, na co se zaměřit
- jak na formulář žádosti - webový formulář žádosti
- prostor pro dotazy
 
Kontaktní osoba: Anna Řeháková (anna.rehakova@dzs.cz)
 
Máte-li zájem se semináře zúčastnit, přihlašte se prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

 

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

Dům zahraniční spolupráce

zasedací místnost Vltavín

Začátek akce: 1. 4. 2019 09:30

Konec akce: 1. 4. 2019 15:00

Zpět na detail programu