Evropský sbor solidarity

Evropský sbor solidarity

Cílem Evropského sboru solidarity je nabídnout mladým lidem příležitost poskytovat pomoc potřebným, podílet se na řešení společenských problémů a zasadit se o vytvoření inkluzivnější společnosti. Díky tomu získají cenné zkušenosti inspirující k dalšímu rozvoji a osobnímu růstu. 

Informační seminář - Brno

Dne 19. září 2018 se v Brně, v inspirativních prostorech The Distillery - Social Reactor, uskuteční informační a konzultační seminář pro žadatele o grant v rámci nového programu Evropský sbor solidarity.

Program (13.00 – 16.00 hod)

  • základní informace o programu Evropský sbor solidarity
  • podrobné informace o jednotlivých aktivitách podporovaných tímto programem (dobrovolnické projekty a dobrovolnická partnerství, solidární projekty, pracovní místa a stáže)
  • tipy čeho se vyvarovat, na co se zaměřit
  • jak na formulář žádosti - webový formulář žádosti
  • prostor pro dotazy

 

Kontaktní osoba: Veronika Serafinová (veronika.serafinova@dzs.cz)

Máte-li zájem se semináře zúčastnit, přihlašte se prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Registrací beru na vědomí, že uvedené osobní údaje jsou ze strany DZS zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), což je ze strany DZS specifikováno v Zásadách zpracování osobních údajů a relevantních Oznámení o zpracování osobních údajů dostupných na webových stránkách DZS.

Místo konání:

The Distillery - Social Reactor,

Začátek akce: 19. 9. 2018 13:00

Konec akce: 19. 9. 2018 16:00

Zpět na detail programu