Konference Scientix

Konference pro učitele základních a středních škol, kteří se věnují přírodovědným předmětům a rádi ve výuce zkoušejí nové věci.

Národní konference Scientix 3 se uskutečnila 15. - 16. února 2019 v prostorách Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. A byly to dva dny plné inspirace! Přímo od odborníků jsme se dozvěděli, jak se stát řídícím letového provozu nebo vědkyní se specializací na polární oblasti. Lektoři si připravili skvělé workshopy, ze kterých bylo těžké si vybrat: experimenty s nanotechnologiemi a hořením plastů, ozoboti nebo mezinárodní projekty eTwinning a mnohé další. Národní konference Scientix se opravdu vydařila :-)

Prezentace z přednášek ke stažení:

Prezentace z workshopů ke stažení: 

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.

Ke stažení pro účastníky konference:

 

 

Loga.jpg

 

Kontaktní osoba: Vladimíra Pavlicová, Dům zahraniční spolupráce (vladimira.pavlicova@dzs.cz).

O projektu Scientix: Evropský projekt Scientix má za cíl vytvořit živou komunitu učitelů, vzdělávacích institucí a dalších relevantních aktérů, kteří vzájemně sdílí výukové materiály, zkušenosti a příklady dobré praxe. Na portálu projektu www.scientix.eu můžete volně vyhledávat, používat a stahovat výukové materiály a zdroje nebo požádat o jejich překlad do českého jazyka. Více o projektu naleznete na stránce https://www.dzs.cz/cz/eun/scientix/

 

Diclaimer.jpg

 

Zpět