Prezentace z informačního semináře 22. 5. 2019 v DZS v Praze

 

Celý seminář moderovala vedoucí oddělení 42 Mgr. Nina Bosničová, PhD., která ho také zahájila prezentací o DZS a nabídce Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů. Následovaly prezentace Mgr. Ivony Sobotkové o mobilitách CEEPUS a prezentace Mgr. Jana Trnky o projektech univerzitních sítí a financování programu.  

V dopolední části jsme vyslechli poutavou prezentaci Ing. Radky Vavákové z VŠE, která je zapojena do univerzitní sítě AT 68 Amadeus.

Po obědové přestávce přišla na řadu soutěž o ceny, shrnutí hlavních informací a pozvánka na další akce. Pro nováčky v programu následoval ještě krátký praktický kurz pro seznámení se s portálem www.ceepus.info, ostatní pak měli možnost využít prostor pro osobní konzultace.

Děkujeme tímto všem účastníkům za jejich příspěvky a projevený zájem o program. Věříme, že předané informace byly pro všechny užitečné a těšíme se na setkání opět příště.

Hlavní prezentace najdete zde:

Glanc programu CEEPUS aneb jak na mobilitu

Projekty CEEPUS

Financování (v) programu CEEPUS

Shrnutí a pozvání na další akce

Prezentace Niny Bosničové

Celou akci moderovala a seminářem milým slovem provázela vedoucí Oddělení bil. a multilaterálních programů Nina Bosničová.

Prezentace hosta Radky Vavákové z VŠE v Praze

O své zkušenosti se přišla podělit Radka Vaváková z VŠE v Praze, která má s programem mnohaletou zkušenost.

Prezentace Ivony Sobotkové

Program CEEPUS detailně představili pracovníci české Národní kanceláře CEEPUS v DZS Ivona Sobotková a....

Prezentace Jana Trnky

Jan Trnka. 

Zpět