Konference Czeducon 2020 se uskuteční online formou

Ke změně dochází v důsledku aktuální epidemiologické situace v ČR. Registraci na akci prodlužujeme do začátku listopadu.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR a vyhlášení nouzového stavu se třetí ročník mezinárodního vysokoškolského fóra vzdělávání CZEDUCONU uskuteční v plánovaném termínu, ale konferenční příspěvky budou přenášeny online. Konferenci tak budete moci sledovat ze své kanceláře či domova. Celá akce proběhne v komplexním virtuálním prostředí, ve kterém se pokusíme zajistit maximum z plánovaného programu, včetně možnosti klást prezentujícím dotazy a následně s nimi diskutovat prostřednictvím online fóra.

Konference, kterou pořádá Dům zahraniční spolupráce, tedy proběhne podle plánu a to ve dnech 4. a 5. listopadu 2020.

Výhodou přenesení programu do online prostoru je fakt, že nejsme omezeni kapacitou konferenčního prostoru a konference tak bude přístupná všem zájemcům. Prodlužujeme proto registrace do začátku listopadu.

Věříme, že tato netradiční forma nahradí co nejvíce fyzickou akci a budeme se těšit na virtuální setkání. Sledujte prosím oficiální stránky konference, kde informace pravidelně aktualizujeme.

Na stránkách najdete také detaily k hlavnímu tématu konference, které zní (Ne)připraveni na budoucnost?. Návštěvníci se mohou opět těšit na dva dny nabité informacemi a na řadu renomovaných hostů.