O DZS

O DZS

Dům zahraniční spolupráce (DZS) je příspěvkovou organizací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a administruje mezinárodní aktivity v oblasti vzdělávání. Aktivity DZS jsou určeny organizacím a firmám věnujícím se vzdělávání, vědě a výzkumu, orgánům místních samospráv, ale také jednotlivcům (studentům, pedagogům, vedoucím pracovníkům všech typů škol a dalším odborníkům) a samotnému Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Volná místa

Datum Název Typ Popis
20. 6. 2017 Odborný referent aktivity eTwinning (finanční zaměření) pdf Váš životopis a motivační dopis prosím zašlete na e-mail: volnamista@dzs.cz. Nezapomeňte uvést název pracovní pozice. Nabídky uchazečů přijímáme do 6. 7. 2017.
14. 6. 2017 Odborný pracovník – program Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava pdf Váš životopis a motivační dopis prosím zašlete na e-mail: volnamista@dzs.cz. Nezapomeňte uvést název pracovní pozice. Nabídky uchazečů přijímáme do 26. 6. 2017.
13. 6. 2017 Odborný referent programu Erasmus+ mládež (bývalý program Mládež v akci) pdf   Váš životopis a motivační dopis prosím zašlete na e-mail: volnamista@dzs.cz. Nezapomeňte uvést název pracovní pozice. Nabídky uchazečů přijímáme do 25. 6. 2017.