O DZS

O DZS

Dům zahraniční spolupráce (DZS) je příspěvkovou organizací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a administruje mezinárodní aktivity v oblasti vzdělávání. Aktivity DZS jsou určeny organizacím a firmám věnujícím se vzdělávání, vědě a výzkumu, orgánům místních samospráv, ale také jednotlivcům (studentům, pedagogům, vedoucím pracovníkům všech typů škol a dalším odborníkům) a samotnému Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Volná místa

Datum Název Typ Popis
8. 8. 2017 Administrativní výpomoc (vhodné pro studenty VŠ) pdf Zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu volnamista@dzs.cz.  NEZAPOMEŇTE uvést název pozice, o kterou se ucházíte a telefonický kontakt na Vás.  Nabídky uchazečů přijímáme do  20. 8. 2017.
27. 7. 2017 Finanční referent korunové a valutové pokladny – místo výkonu práce PRAHA pdf Váš životopis prosím zašlete na e-mail: volnamista@dzs.cz. Nezapomeňte uvést název pracovní pozice. Nabídky uchazečů přijímáme do 20. 8. 2017.
30. 6. 2017 Recepční pro ubytovací zařízení Rezidence Dlouhá 17 pdf Váš životopis s fotografií a motivační dopis zašlete na e-mail: volnamista@dzs.cz. Nezapomeňte uvést název pracovní pozice. Nabídky uchazečů přijímáme do 1. 9. 2017.