Webinář pro učitele matematiky

Online nástroje pro výuku matematiky a evropský projekt Scientix představíme na webináři v úterý 7. dubna od 20,00 - 21,00.

06.jpg 45.jpg

Na webináři Vám ukážeme, jak pomocí několika jednoduchých online nástrojů zatraktivnit výuku, propojit matematiku s životem kolem nás nebo přiblížit žákům geometrii o něco názorněji než jen s využitím tabule a křídy. Všechny prezentované nástroje jsou zcela zdarma a lze je využít v počítačové učebně, v běžné třídě s plátnem či interaktivní tabulí nebo s pomocí tabletů. Představíme také projekt Scientix, který je iniciován Evropskou komisí a přináší učitelům inspiraci, výukové materiály a tipy na zajímavé aplikace a projekty.

Webinář se uskuteční v úterý 7. dubna 2015 od 20,00 – 21,00, určený je primárně pro učitele matematiky na ZŠ nebo odpovídajícím stupni víceletých gymnázií. Účast je zdarma, je však nutné se předem registrovat. K dispozici stačí jen počítač nebo tablet s připojením na internet. Workshop bude lektorovat Martina Kupilíková (ZŠ a MŠ Město Touškov, Scientix Ambassador) a Vladimíra Pavlicová (Dům zahraniční spolupráce).

 

Registrační formulář

Zpět