Setkání národních projektů

Realizujete projekt zaměřený na vzdělávání v oblasti matematiky a přírodních věd? Chtěli byste se inspirovat jinými zajímavými projekty a sdílet navzájem své zkušenosti a nápady? 

Dům zahraniční spolupráce Vás srdečně zve na Setkání národních projektů, které se uskuteční ve čtvrtek 5. listopadu v Praze pod záštitou projektu Scientix. Projekt Scientix je iniciovaný Evropskou komisí a podporuje evropskou spolupráci v oblasti inovativní výuky matematiky a přírodních věd. Na portálu projektu (www.scientix.eu) lze publikovat projekty financované z veřejných zdrojů, volně prohlížet a stahovat výukové materiály a také požádat o bezplatný překlad výukových materiálů např. do češtiny.

Cílem setkání je umožnit koordinátorům / realizátorům národních projektů získat bližší informace o portálu Scientix, dozvědět se o dalších vzdělávacích projektech, které na národní úrovní vznikají (z iniciativy škol, univerzit či dalších subjektů), a vytvořit prostor pro sdílení zkušeností a nových nápadů. V rámci programu proto proběhne krátká prezentace Vašich projektů.

Setkání se uskuteční v centru Prahy v Rezidenci Dlouhá (www.rezidencedlouha17.cz/) od 9:30 do 16:00. Občerstvení bude zajištěno.

V případě zájmu se prosím zaregistrujte zde

 

Pozvánka.png

 

Prezentace ze setkání:

Děkujeme také všem zúčastněným projektovým koordinátorům za velmi hezké a zajímavé prezentace, které jsme si na setkání měli možnost poslechnout!

Během 16. - 20. listopadu 2015 proběhne kampaň, jejímž cílem je ukázat, co vše se doposud podařilo úspěšně realizovat. Budeme rádi, pokud kampaň budete sledovat prostřednictvím webu http://www.scientix.eu/web/guest/scientixworks nebo sociálních sítí (#ScientixWorks) a napíšete nám, v čem Scientix inspiroval / pomohl Vám! Více také zde.

Zpět