Jak Scientix ovlivnil přírodovědné vzdělávání v Evropě?

Využíváte výukové materiály uložené na portálu Scientix? Zúčastnili jste se některé z akcí v rámci projektu Scientix? Podělte se s námi o svůj příběh!

Scientix tvoří největší komunitu pro přírodovědné vzdělávání v Evropě s více než 5 000 členy z 30 různých zemí. Na portálu www.scientix.eu jsou informace o více než 400 nejrůznějších projektech z oblasti matematiky, přírodních věd a technických oborů. Učitelé mohou využívat přes 800 výukových materiálů. To vše na principu otevřenosti - volné prohlížení projektů či stahování výukových materiálů. Scientix navíc nabízí možnost bezplatně požádat o překlad výukových materialů do libovolného úředního jazyka EU!

Během 16. - 20. listopadu 2015 proběhne kampaň, jejímž cílem je ukázat, co vše se doposud podařilo úspěšně realizovat. Budeme rádi, pokud kampaň budete sledovat prostřednictvím webu http://www.scientix.eu/web/guest/scientixworks nebo sociálních sítí (#ScientixWorks) a napíšete nám, v čem Scientix inspiroval / pomohl Vám! Zúčastnili jste se národní či evropské konference? Workshopu? Webináře? Jaký výukový materiál z portálu Scientix využíváte nejčastěji? Zveřejnili jste na portálu svůj projekt? Podělte se s námi o svůj příběh!

 

 #Scientix Works 1.jpg               #Scientix Works 2a.jpg

 

Zpět