CEEPUS

CEEPUS

CEEPUS (Central European Exchange Programme for University Studies) je středoevropský výměnný univerzitní program zaměřený na regionální spolupráci v rámci sítí univerzit. 

CEEPUS NATIONAL MEETING 2017

Termín konání: čtvrtek 25. května 2017, 10:00 – 14:30

Místo konání: Dům zahraniční spolupráce, Na Poříčí 4, Praha 1, 110 00

Rádi bychom Vás jménem Domu zahraniční spolupráce pozvali na již šestý ročník akce CEEPUS NATIONAL MEETING, která je určena všem kontaktním osobám sítí CEEPUS a pracovníkům zahraničních oddělení na univerzitách a vysokých školách. Vítáni jsou rovněž další akademičtí pracovníci se zájmem o tento program.

V dopolední části  (10:00 – 12:00) si přijdou na své jak nováčci, tak zkušení řešitelé. Seznámíme vás s aktuálními možnostmi programu a představíme změny a novinky tohoto roku. Spolu s námi se můžete také těšit na diskuzi se zajímavými hosty, kteří se přijdou podělit o své bohaté zkušenosti získané během dlouholeté praxe se zahraničmími mobilitami.

Odpolední část (13:00 – 14:30) bude mít slavnostní ráz a zúčastní se jí zástupci MŠMT, Centrální kanceláře CEEPUS a DZS. O zásadních proměnách programu pohovoří generální tajemnice programu CEEPUS Mag. Elisabeth Sorantin z Rakouska. Dále se vám představí nejlepší projekty, jejichž zástupci převezmou ocenění České národní kanceláře CEEPUS za rok 2016. Odpolední program zakončíme společnou diskuzi se zástupci vítězných projektů. 

Odpolední část se bude konat v anglickém jazyce. Tlumočení není zajištěno.

Program akce naleznete ZDE.

Zájemci o účast se musí zaregistrovat nejpozději do středy 24. května. V případě naplnění kapacity nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu jan.trnka@dzs.cz.

Účast na akci je bezplatná. Těšíme se na vás!

Začátek akce: 25. 5. 2017 10:00

Konec akce: 25. 5. 2017 14:30

Kapacita: 65

Zpět na detail programu